Благодійна акція «Подарунки Святого Миколая»

Узимку є чимало свят, яких з нетерпінням чекають дорослі та діти. Одне із них – День Святого Миколая.

20 грудня 2019 року в КЗ «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5» було проведено благодійну акцію «Подарунки Святого Миколая» для дітей з особливими потребами. Вихованці закладу подарували гостям святковий концерт. У залі лунали веселі пісні, радував запальний танок, своєю оригінальністю і змістовністю вразила новорічна казака. Потім гості мали можливість насолодитися ласощами та порадіти цікавим подарункам.

Волонтерський загін «Небайдуже серце» своїм виступом переконав, що лікування добротою потребують не тільки хворі й самотні, а й цілком благополучні і здорові люди, у яких душа черства і глуха до чужого горя. Лікування милосердям потрібне і тим, хто не бачить і не чує кривди й болю, несправедливості, горя. Із такими «сліпими», «глухими» треба терпеливо говорити, будити їх теплим словом, добрими справами, бо тільки добро врятує світ.