«Екоялинка»

18 грудня напередодні новорічних свят у КЗ «Полтавська загальньоосвітня школа №5» було проведено конкурс «Екоялинка».

Учні школи разом з батьками виготовляли новорічні ялинки з екологічного матеріалу. Калейдоскоп дитячої фантазії вражав вишуканістю, неповторністю, яскравістю кольорів. Усіх вразили красуні, прикрашені різноманітними та оригінальними іграшками, цукерками, дощиком, серпантином, мереживом. Сучасні техніки виконання, цікаві композиційні рішення були втілені в майстерно виконані роботи учасників конкурсу.

Такий захід сприяє згуртуванню учнівського,батьківського та учительського колективів, допомагає всім усвідомити цінність рослинного світу для життя людей, а також створює святкову новорічну атмосферу в школі, піднімає всім настрій та додає позитивних емоціій .