День Довкілля

Сьогодні в нашій школі проведено День Довкілля.

Мета заходу – формування екологічної культури учнів; усвідомлення себе, як частинки прирди, відчуття відповідальності за неї як за національне багатство; залучення вихованців до активної екологічної діяльності.

Зранку всі учасники зібрались на шкільному подвір`ї для урочистого відкриття заходу.

Для створення атмосфери дружності, єдності й позитивного настрою захід супроводжувався флешмобом, піснями, віршами.

П’ятикласники прийняли активну участь у фестивалі малюнків про природу.

Учні 4-х класів активно агітували мешканців мікрорайону школи берегти навколишнє середовище та роздавали пам’ятки, виготовлені власноруч.

У цей день усі охочі долучилися до благоустрою та озеленення території шкільного подвір`я: висаджували квіти, кущі, облаштовували територію спортивного майданчика.

На жаль, цей День довкілля особливий, адже на нашій землі триває війна. Щодня ми дізнаємося про нові злочини, скоєні російськими окупантами. Серед них найбільшу загрозу для майбутнього як України, так і більшості країн світу становлять злодіяння проти довкілля.

Українська держава, як і всі країни світу, розуміє, що наслідки шкоди, завданої довкіллю агресором, будуть мати тривале відлуння. Тому наш обов’язок сьогодні – дбати про природу, щоб зберегти її для себе та своїх нащадків!