Консальтативні заняття для школярів.

Під час весняних канікул з метою подолання освітніх втрат і розривів учителі організували для учнів консультативні заняття з різних предметів.

Так , для десятикласників. проведено заняття з алгебри та геометрії. Діти розв'язували різноманітні завдання, в тому числі практичного змісту, готувались до ЗНО.

З метою допомоги налаштування дітей до майбутнього іспиту провели пробне тестування НМТ для учнів 11-х класі з математики. Це дало змогу дітям перевірити свої знання з предмету, контролювати та правильно розпоряджатися і розподілятися часом. По завершенню тестування - разом з учнями здійснили розбір завдань з подальшим аналізом помилок.

Дев’ятикласники спробували свої сили під час під час тестування з української мови та літератури.

Але канікули – це все ж таки час для відпочинку. І саме його учням організовували кожного дня учителі фізичного виховання. Волейбол, баскетбол,футбол –спортивні ігри, які допомагали школярам відпочити та перезавантажитися.