Екскурсія до музею авіації і космонавтики

Сьогодні учні 3-х класів відвідали Полтавський музей авіації і космонавтики, у якому зібрані унікальні матеріали, присвячені найвидатнішим подіям в аерокосмічній науці й техніці в Україні і в світі.

Діти дізналися історію однієї з найбільш давніх споруд імперської, губернської Полтави.

Під час оглядової екскурсії залами музею, школярі зрозуміли роль українців та полтавців у всесвітній історії авіації і космонавтики. Особлива увага буде акцентована на іменах світових науковців: Юрія Кондратюка, Олександра Засядька, Гліба Котельникова, Валентина Глушка, Володимира Челомея та багатьох інших персоналій в історії авіації і космонавтики.

Відвідувачі ознайомилися з експозиціями, які містяться в 6- ти залах, що присвячені внеску вчених, конструкторів, спеціалістів, пов’язаних з Полтавщиною.

Також в цих залах представлені ужиткові речі космонавтів, моделі космічних кораблів та їх складові, дійові деталі, наочний матеріал про життя і діяльність творців ракетного будівництва та повітряного плавання.

Екскурсія була дуже цікавою та пізнавальною для відвідувачів.