З Всесвітнім Днем волонтера!

Сьогодні волонтерство стало в Україні затребуваним, як ніколи, адже направленої допомоги добровольців та окремих волонтерських організацій потребують солдати нашої армії, окремі підрозділи, переселенці, поранені в АТО та їхні родини, люди з обмеженими можливостями.

Не залишаються осторонь ніколи і учні, батьки та педагоги нашої школи. Так, і сьогодні , в День волонтера, учні школи виготовили солодкі подарунки для дітей з особливими потребами, писали вітальні листівки та робили обереги воїнам , допомагали в організації різних благодійних акцій.

Добро і милосердя – це два крила, на яких тримається людство.

А волонтерство для школярів є невичерпним джерелом набуття громадянської освіти, можливістю вчитися та сприяти розвитку солідарності в країні, можливістю реалізувати себе у служінні суспільству.