День Гідності та Свободи

21 листопада, українці відзначають День Гідності та Свободи, щоб пригадати ім’я тих, хто віддав життя, здоров’я, мучився в тяжких умовах АТО, хто силою та волею боровся за Батьківщину та її незалежність, можливість жити краще.

В цей день в школі було проведено години спілкування «Що означає бути гідним», «Хто такий патріот?», «День Гідності і Свободи – крок у Європу». Діти переглянули відеоролики «Річниця Революції Гідності – з чого все починалось», «Зима, що нас змінила», «День Гідності та Свободи», «Революція гідності. Майдан», «Небесна Сотня – Герої не вмирають!». Учні 4-го класу створили відеоролик.

Метою кожного організованого заходу було поглибити знання дітей про свою Батьківщину, про символи України, традиції українського народу, красу і неповторність рідного краю, а головне виховувати любов до Батьківщини, української мови, бажання примножувати кращі надбання народу.

Ми пишаємося тим, що живемо в країні з такою багатою історією. Україна пройшла тисячолітній шлях – від часів могутньої Київської Русі до сучасної незалежної країни. Нашим пращурам неодноразово доводилось відбивати загарбників та захищати рідні оселі від чужинців.

Віримо, що зникнуть ненависть, несправедливість, жорстокість і безсердечність. Запанує щастя і добробут під блакитним безхмарним небом серед безкрайнього золотого поля.

Кiлькiсть переглядiв: 12