З ДНЕМ ЄВРОПИ!

Напередодні Дня Європи в школі №5 М.Полтави з метою формування європейського світогляду, сприяння поширенню знань про Європейський Союз, підвищення громадянської та політичної культури проведено ряд заходів в режимі онлайн.

Зокрема, відбувся перегляд відеофільму «Тур столицями Європи», засідання круглого столу на тему: «Європейські цінності в Україні». Учні представляли свої твори-роздуми «Я- європеєць». Серед учнів початкової школи проводився конкурс малюнків «Крок до Європи». Також у ці дні пройшли години спілкування, бесіди на тему євроінтеграції України.

Школярі згадали, яку ціну заплатив український народ за свій європейський вибір та чому потрібно прагнути стати справжнім європейцем, адже це – шлях до добробуту країни та її громадян.