День безпечного Інтернету

8 лютого 2022 року світова спільнота відзначає День безпечного Інтернету.

Наша школа не стала виключенням та долучилася до проведення даних заходів. Класними керівниками проведені години спілкування, які були направлені на розширення та поглиблення знань про безпечний Інтернет, соціальні мережі, сприяли обізнаності учнів про небезпеку, яка існує в Інтернеті та соціальних мережах, а також шляхи їх подолання. Вчителями інформатики проведено урок – практикум «Зворотній бік Інтернету», бесіда з учнями «Комп’ютерна залежність – це небезпечно», перегляд та обговорення відеороликів та презентацій «Ігроманія».

В Україні щорічно зростає кількість дітей, які мають доступ до мережі Інтернет та зростає кількість підлітків, які наражаються на небезпеку бути ошуканими шахраями та злочинцями. Тому проведення відповідних заходів повинно привернути увагу громадськості до важливості створення безпечного інтернет -простору для наймолодших користувачів.