Голокост - трагедія ХХ століття

Трагедія Голокосту - це урок для всього людства. У цей день, День скорботи і пам’яті, учні нашої школи приєдналися до загальної печалі, ім’я якої Голокост. У закладі освіти проведено виховні години для учнів 5-11 класів «Голокост трагедія ХХ століття».

Гортаючи страшні сторінки минулого, учителі історії провели для учнів 10-11 класів тематичні уроки «Злочин проти людства», «Причини масового знищення населення України в роки Другої світової війни».

Для учнів 8 - 9 класів було організовано перегляд документальних фільмів про трагічні події Другої світової війни. У шкільній бібліотеці для учнів була організована тематична книжкова виставка-реквієм «Пам’яті жертв Голокосту».

Сприймаючи ці події як загальнолюдську трагедію і пам’ятаючи про її жахливі наслідки, Українська держава докладає чимало зусиль для того, щоб наступні покоління ніколи не забували про ті страшні часи, і, головне, щоб це жахіття ніколи не повторилося.