Міжнародний день прав людини

10 грудня в світі святкують Міжнародний день прав людини. У цей день зазвичай згадують про механізми досягнення безпеки в суспільстві й зусиллях світового співтовариства щодо виховання підростаючих поколінь у дусі дотримання прав людинию.

З нагоди цієї події в нашій школі пройшов Єдиний Всеукраїнський урок "Права людини".

Учні були ознайомлені з історією розвитку прав людини у світі, переглянули фільм "Історія розвитку прав людини", ознайомилися з правами, які мають громадяни України, правами, які мають діти у нашій державі згідно з конвенцією ООН про права дитини.

Тому, як ніколи, суспільство повинно згуртуватися для досягнення спільної мети - захисту прав людини та створення сприятливих та безпечних умов життя в усьому світі.