Україна пам'ятає

Найжорстокішим злочином комуністичного режиму проти українського народу був голодомор 1932—1933 рр.

По всій Україні проходять меморіальні заходи. І наша школа теж не лишилась осторонь і приєдналась до вшанування пам’яті тих, хто загинув через голод:

Бібліотекар підготувала книжково-ілюстративну виставку науково-популярної літератури «Голодний 1933…» ;

Класні керівники провели години спілкування «Моторошні дні в історії українського народу»

Учителі історії організували перегляд та обговорення документального фільму «Голодомор 1932-1933 р.р. Простгеноцидний синдром»;

Всі учні та працівники школи долучилися до Всеукраїнської акції «Запали свічку пам’яті усім померлим від голоду».

Події тих років назавжди залишаться темною плямою історії нашої держави.

Вони ніколи не зможуть канути в небуття, адже за масштабом, жорстокістю,

цинізмом і організованістю з боку влади та наслідками для майбутніх

поколінь він не має аналогів в історії людства. Саме тому уся країна вшановує пам’ять жертв голодомору та політичних репресій.