Від творчого вчителя до творчого учня

Недарма осінь має різнокольорове забарвлення. Саме так, з 8 по 12 листопада в школі було проведено тиждень педагогічної майстерності учителів трудового навчання, музичного та образотворчого мистецтва.

Тиждень пройшов яскраво . Кожен день мав свій колір та музичний супровід. Учителі провели цікаві та змістовні уроки. Вивчаючи традиції українського народу, відвідали шкільний музей, провели захід "Страви української кухні".

На виставці "Від творчого вчителя до творчого учня" були представлені роботи вчителів та дітей. На першому поверсі школи було організовано фотозону, де кожен з учасників освітнього процесу міг зробити незабутню світлину.

Здивувала всіх своєю оригінальністю і виставка дитячих малюнків "Вернісаж". Завершенням тижня став благодійний ярмарок "Як у нас на Україні», у якому взяли участь учні 5-11 класів.

Усі зібрані кошти буде передано діткам з ГО « Даун Синдром».

Такі заходи сприяють розвитку й підтримці обдарованих дітей, стимулюють до творчої співпраці учнів та вчителів, підвищують інтерес до вивчення навчальних предметів.