Шкільний офіцер поліції

Навчання в школі - це не тільки уроки, але й цікаві зустрічі! Так, сьогодні, 10 листопада, в рамках проекту «Шкільний офіцер поліції» для учнів 9-го класу організована зустріч з старшим лейтенантом патрульної поліції Возницею Р.С. Під час зустрічі діти обговорювали актуальну тему в даний час «Протидія булінгу в дитячому середовищі».

Але обговорення відбувалося у формі карточної гри «Коло безпеки», в ході якої учні ознайомилися з поняттям боулінгу в школі, розглянули відповідальність основних учасників цього процесу та визначили шляхи подолання такого явища.

Така форма проведення дала можливість дітям стати активними учасниками заходу, глибше поринути в цю проблему та спробувати знайти шляхи попередження прояву боулінгу в своєму колективі.