Майстер-клас в піцерії

Осінні канули, хоч і коротенькі, але дають можливість відкрити для себе багато чого цікавого. Сьогодні учні 2-го класу вирішили навчитися готувати піцу і відвідали майстер - клас в піцерії «Пріма піца».

Учні «прокачали» необхідні для успішного життя опції: історію страви, мистецтво переговорів, вміння комунікувати та взаємодіяти в команді, моделі приготування піци на дровах.

Приготування відбувалося під керівництвом досвідченого піцайоли. Дітлахи отримали заготовки з тіста , які змащували особливим томатним соусом, перетворюючи їх на основу майбутнього кулінарного шедевру. Потім - начинка на вибір, обов’язково із спеціальними видами твердих сирів. Ще трішечки оливкової олії. І ось, піца потрапляє до печі...

Малеча ласувала власними шедеврами вже за декілька хвилин!