Козацькому роду нема переводу!

Під таким гаслом у нашій школі відбулися заходи з нагоди Дня захисника України,свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня українського козацтва. Учні початкової школи намалювали вітальні малюнки.

В молодших класах пройшли конкурсно-ігрові уроки «Всі ми – діти козацького роду!», вікторини на козацьку тематику. В класах середньої та старшої школи - тематичні виховні години «Нащадки козацької слави», «Заповіді сучасним козакам», години спілкування «В єдності наша сила», «Служу вірно своєму народу», обговорення тематичних відеороликів, презентацій.

Всі учні школи прийняли участь в міській акції "Напиши листа солдату". Учасники волонтерського загону підготували подарунки для пацієнтів та персоналу Військового госпіталю.

Проведення таких заходів допомагає дітям краще пізнати історію своєї країни, адже нам всім потрібно дбати про культурне і духовне відродження народу, потрібно навчитися пишатися тим, що ми – українці.