Олімпійський урок

Надзвичайною подією теплої осінньої пори стало проведення Олімпійського уроку для учнів 6-х класів нашої школи на сучасному футбольному полі, на якому вирує спортивне життя з початком нового навчального року.

Учасники демонстрували свої фізичні здібності в різноманітних естафетах та під час футбольного турніру. Дітвора відчайдушно змагалася за перемогу в кожному із запропонованих конкурсів. Під час змагань учні показали, як уміють долати труднощі, підтримувати свої команди, проявили згуртованість, організованість, дружбу та взаємовиручку.

Усі присутні отримали чудовий заряд енергії, позитивний настрій та цікаво й змістовно провели час. Такі заходи зміцнюють фізично і духовно, вселяють віру в перемогу, навчають працювати в команді.