Пам'ятаємо

14 травня, Україна вперше офіційно відзначає День пам’яті українців, які рятували євреїв під час Другої світової війни. І учні та педагоги школи №5 м.Полтави активно долучились до цієї події.

З метою гідного вшанування подвигу українців, які, ризикуючи своїм життям та життям рідних, допомагали євреям уникнути терору нацистів під час Голокосту, для учнів було проведено години спілкування, круглі столи, бесіди, інформаційні хвилини.

Пам'ятаємо, якою страшною трагедією для українців була ця війна, та ціну, яку заплатили наші батьки і діди за звільнення України

Не щезне з пам’яті людської, не піде в забуття велика трагедія нашого народу. Неможливо забути тих, хто поліг у боях, хто віддав своє життя для щастя інших.