Пам’ятаємо…

Учні школи №5 м. Полтави напередодні Дня пам’яті героїв Небесної Сотні згадували ті буремні часи:

- для всіх учнів школи проведено єдиний урок «А Сотня відлетіла в небеса…»;

- старшокласники переглянули фільми «Зима, що нас змінила», Революція Гідності»;

- члени учнівського самоврядування в музейній кімнаті облаштували фотовиставку «Небесна Сотня»;

- учителі - філологи презентували старшокласникам книгу українського поета Кості Оверченка «Майдану віщий грім», до якої увійшли вірші, народжені останніми трагічними подіями в Україні;

- схвилювала до глибини душі година мужності «Уклонімося низько до землі тим, хто в серці буде вічно жити…», під час якої старшокласники відтворили хроніку подій на Майдані 2013-2014 рр.

А хвилина мовчання ще раз нагадала всім про героїв-борців за незалежність України.