День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

15 лютого в школі №5 м.Полтави традиційно з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та з метою формування в учнів патріотично пої свідомості, любові до Батьківщини, гордості за її історію було проведено:

- годину спілкування «Афганістан: подвиг, біль, пам’ять…»;

- інформаційні хвилини ("Як довго ця війна тривала…», «Відлуння афганських гір», «Я попрошу у вічності краси і права на душевність і сердечність…», «Молодість у полум’ї війни»);

- переглянуто документальні та художні кінофільми з подальшим обговоренням («Війна в Афганістані», «Виведення радянських військ з Афганістану», «Програма «Армія №2», «Афганський злам», «Дев’ята рота»);

-організовано конкурс читців віршів про війну.

Схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто загинув, бо не відболить це горе, не відплачеться, поки житимуть їхні батьки, вдови й діти, вірні побратими. Від щирого серця бажаємо всім здоров’я, родинного благополуччя, упевненості в дні завтрашньому, щастя, миру й добра.