Гурток декоративно-ужиткового мистецтва.

В Україні люди здавна мають тонке почуття прекрасного і потяг до мистецтва. А діти особливо розуміють красу і здатні творити вже в ранньому віці. Саме тому в нашій школі в процесі занять гуртка декоративно- ужиткового мистецтва, які проходять в режимі дистанційного навчання, вихованці розвивають мислення, зорову пам’ять, творчу уяву, художні здібності.

Засвоюють графічне і живописне уміння, навики, вчаться спостерігати, аналізувати предмети і явища навколишнього світу. Завдяки заняттям у гуртках у дітей змалечку розвиваються такі риси як фантазія, уважність, акуратність, просторове та аналітичне мислення, дрібна моторика рук і головне — любов до творіння!

Витвори наших учнів прикрашають приміщення школи, були основними складовими подарунків від Миколая для дітей з особливими потребами.

Ми прагнемо, щоб наші вихованці відчували і знали, що їхня робота недаремна і комусь потрібна, що вони своїми творами вносять у світ частку прекрасного.